Black Clover Star Festival

In de magische wereld van Black Clover Star Festival nemen spelers deel aan het jaarlijkse Sterrenfestival, een competitie met hoge inzet waarin een team van magische ridders strijden om hun moed en vaardigheden te bewijzen. Elke speler kruipt in de rol van een teamleider en leidt zijn team door uitdagingen in bruisende steden, serene bossen en eeuwenoude ruïnes. Van het voltooien van missies tot het verzamelen van gunsten en het rekruteren van ridders: elke beslissing bepaalt de reis van je team in de zoektocht naar sterren — het ultieme symbool van overwinning. Terwijl rivaliteiten toenemen en strategieën op de proef worden gesteld, zal alleen het meest strategische team uitgroeien tot kampioen van het festival. 


Het is een strategisch spel voor 2 tot 4 spelers en het duurt ongeveer 90 minuten. Het is een worker-placement. Het is taalgebonden en niet geschikt voor jongere kinderen.

Het spel bevat een prachtig geïllustreerd speelbord dat het magische koninkrijk tot leven brengt, met verfijnde details voor elke locatie. De kaarten die gebruikt worden zijn mooi gedetailleerd en van zeer goede kwaliteit. De opstelling neemt niet veel tijd in beslag. De illustraties passen perfect bij het fantasiethema. 

 
Black clover star festival duurt 6 rondes. Aan het einde van deze 6 rondes eindigt het festival. Op dat moment wordt het team van de magische ridders dat de meeste sterren in totaal heeft behaald uitgeroepen tot winnaar. 


Tijdens het festival verkennen de spelers een rijk gedetailleerd speelbord dat verschillende locaties binnen het koninkrijk voorstelt :bibliotheek, arena, missies, trainingen… De spelers moeten hun zetten zorgvuldig plannen door teamleden taken te geven zoals het voltooien van missies, het verzamelen van gunstverzoeken en het rekruteren van magische ridders. 

 
Elke ronde is opgedeeld in 3 fases :

1.Planningsfase : 
-Plaatsen van beide vlaggen in een locatie 
-De magische ridders plaatsen naast A/B teams

2.Actiefase :
-Verplaatsen naar een locatie op het bord
-Missies uitvoeren (gevechten, uitdagingen, opdrachten)
-Gunsten verzamelen (bonussen of speciale effecten)
-Ridders rekruteren om je team sterker te maken
-Strategieën voorbereiden (kaarten spelen, effecten activeren) 

3.Onderhoudsfase : 
- Resources beheren 
- Nieuwe kaarten trekken
- Team verbeteren of herschikken
- Eventuele eind-van-ronde-effecten uitvoeren

Het spel eindigt wanneer 6 rondes zijn gespeeld of wanneer alle sterren/missies zijn opgebruikt. De speler met de meeste sterren is de kampioen van het Star Festival. 


De spelcomponenten (zoals karakterkaarten, tokens en het spelbord) zijn visueel aantrekkelijk en dragen bij aan de Fantasy-sfeer, wat vooral fans van het genre waarderen.

Je strijdt direct met andere spelers om sterren te verdienen en strategische posities op het bord te veroveren, wat spanning en competitie aan tafel biedt.  Leuk maar geen gemakkelijk spel. 


Dit spel is geschonken door Japanime Games en is vanaf maart te spelen bij Het Geel Pionneke.


Aantal spelers : 2 - 4
Leeftijd : 12+
Bekijk op Instagram

Reacties

Populaire posts