Last minute

In het spel Last Minute van InPatience ga je aan de slag als lid van een bomontmijningsteam. Het is een coöperatief kaartspel waar met werkelijke tijd gespeeld wordt en waar het er nog al eens hectisch aan te pas kan gaan. Met 1 tot 4 spelers moet je steeds dalende kaarten op de bommen plaatsen om deze te ontmantelen.


Om het spel nog iets spannender te maken worden er na een tijdje moeilijkheidstokens geïntroduceerd. Deze gaan zorgen voor variatie binnen het spel en maken het moeilijker om de bommen te ontmantelen. Voorbeelden hiervan zijn enkel even of oneven kaarten spelen of bijvoorbeeld 1 bom moet ontmanteld zijn voor je aan de volgende mag beginnen.

Bij dit spel moeten we wel stellen dat de solo versie een net iets ander verloop kent dan een spel met meerdere spelers. Bij de solo variant is er geen sprake meer van chaos omdat je net het volledige overzicht in de hand hebt. Je gaat je hier dus volledig anders op moeten instellen.


Als je het zo leest lijkt het mogelijk allemaal simpel, maar mispak je zeker niet zou ik zeggen. Wegens de reële tijdsdruk is er weinig tijd om te overleggen en ga je moeten leren vertrouwen op je teamleden. Laten we zeggen dat Last Minute van InPatience uitermate geschikt is als opwarmertje of als snel tussendoortje en dus zeker en vast de moeite is om eens te proberen.

Dit spel werd geschonken door InPatience en kan vanaf augustus gespeeld worden bij Het Geel Pionneke.

Aantal spelers: 1 - 4
Leeftijd: 8+
Speelduur: 10 min

Reacties

Populaire posts