Schildpaddenrace

Wie denkt dat schildpadden altijd tijd genoeg hebben en niet vooruit zijn te branden, die heeft nog nimmer een schildpad die honger heeft gezien. Als je de titel van het spel ziet, zal het je gelijk duidelijk zijn, dat de schildpadden in dit doosje al een tijd niet gegeten hebben.
Ze hebben dus honger, en het enige wat ze willen is door jou zo snel als mogelijk is begeleid worden naar het veld met sla zodat ze hun enorme honger kunnen stillen. De spelers willen natuurlijk dat hun schildpad als eerste bij het veld sla arriveert, zodat hij de lekkerste en meest verse sla tot zijn beschikking heeft.

Elke speler krijgt een tegel, waarop staat welke schildpad de zijne is. Natuurlijk hou je die geheim en ga je proberen om onopgemerkt met jouw schildpad als eerste aan te komen bij de sla. Vervolgens krijgt iedere speler vijf kaarten op hand. Tijdens zijn beurt, speelt de speler die aan de beurt is, één kaart en voert de actie uit die op de kaart staat. Vervolgens vult hij zijn hand weer aan tot vijf kaarten. Zo simpel is dit spel.
Op de kaarten vind je drie verschillende symbolen :
- ++ = de schildpad van de kleur op de kaart gaat twee vakjes vooruit
- + = de schildpad van de kleur op de kaart gaat één vakje vooruit
- - = de schildpad van de kleur van de kaart gaat één vakje achteruit

Aantal spelers: 2-5
Leeftijd: Vanaf 5 jaar
Speelduur: 20 minuten
Schildpaddenrace is te koop bij spelmagazijn.be met 10% korting voor leden van Het Geel Pionneke
Dit spel is geschonken door Piatnik en is vanaf februari te spelen bij Het Geel Pionneke
Reacties
Een reactie posten